Dostęp do konta Larsen.dk z programu pocztowego przy użyciu protokołu IMAP

Larsen.dk zapewnia dostęp IMAP do konta Larsen.dk , dzięki czemu można łączyć się z wiadomościami e-mail za pomocą programu pocztowego na komputerze lub aplikacji mobilnej.

Wysłany listopada 01, 2022 - Aktualizacja lipca 15, 2024

Larsen.dk Logo

Larsen.dk obsługuje IMAP / SMTP

Oznacza to, że nie musisz korzystać z interfejsu poczty internetowej Larsen.dk! Możesz sprawdzić swoje wiadomości e-mail za pomocą innych programów pocztowych (takich jak Mailbird, Microsoft Outlook lub Mozilla Thunderbird). Korzystanie z desktopowych programów pocztowych sprawi, że będziesz bardziej produktywny, a twoja poczta będzie zawsze dostępna, nawet w trybie offline.

Konfiguracja konta Larsen.dk Konto z programem pocztowym przy użyciu protokołu IMAP

Aby uzyskać dostęp do konta e-mail Larsen.dk z poziomu stacjonarnego programu pocztowego, potrzebne będą poniższe ustawienia IMAP i SMTP:

Larsen.dk Serwer IMAP mail.telenor.dk Kliknij, aby skopiować Larsen.dk Serwer IMAP
Larsen.dk IMAP Port 143 Kliknij, aby skopiować Larsen.dk IMAP Port
Bezpieczeństwo IMAP TLS
Nazwa użytkownika IMAP your-email@larsen.dk
Hasło IMAP Hasło larsen.dk
Larsen.dk Serwer SMTP mail.telenor.dk Kliknij, aby skopiować Larsen.dk Serwer SMTP
Larsen.dk SMTP Port 587 Kliknij, aby skopiować Larsen.dk SMTP Port
Bezpieczeństwo SMTP TLS
Nazwa użytkownika SMTP your-email@larsen.dk
Hasło SMTP Hasło larsen.dk

Masz problemy z IMAP? Odkryj Mailbird FREE.

Mailbird automatycznie znajdzie ustawienia konta.
Nasi klienci uwielbiają ten program.

Przywitaj się z Mailbird

Potrzebujesz więcej wskazówek?

Sprawdź nasze szczegółowe instrukcje dla swoich ulubionych klientów poczty e-mail

Często zadawane pytania dotyczące Larsen.dk konfiguracji poczty e-mail

Oto kilka często zadawanych pytań dotyczących Larsen.dk i konfiguracji poczty e-mail wraz z odpowiedziami

Krótka odpowiedź brzmi: IMAP łączy się z serwerem dostawcy poczty e-mail i służy do odbierania wiadomości e-mail, podczas gdy SMTP służy do wysyłania poczty na inne serwery.

IMAP (Internet Message Access Protocol) to protokół, który wymaga, aby dostawca poczty e-mail zapisywał wszystkie wiadomości i foldery na własnych serwerach. W ten sposób, niezależnie od tego, czy korzystasz z klienta poczty e-mail, czy poczty internetowej, będziesz mógł połączyć się ze swoim kontem e-mail i wyświetlić wszystko, co otrzymałeś, ponieważ jest ono zawsze przechowywane na jego serwerze.

STMP (Simple Mail Transfer Protocol) to protokół służący do wysyłania wiadomości e-mail z konta do innych miejsc docelowych. Umożliwia on klientowi poczty e-mail łączenie się z serwerem dostawcy w celu wysyłania poczty wychodzącej, zwłaszcza na inne serwery.

Tak. Mailbird używa IMAP lub POP3 do łączenia się z większością dostawców poczty e-mail. Technologia Mailbird może automatycznie wykryć ustawienia serwera po wprowadzeniu adresu e-mail.

Jeśli nie jest w stanie wykryć ustawień, możesz skonfigurować pocztę ręcznie, wprowadzając dane wymienione przez dostawcę w ustawieniach serwera: takie jak port IMAP lub POP3 i zabezpieczenia IMAP lub POP3.

Będziesz także musiał wprowadzić nazwę użytkownika i hasło przypisane przez dostawcę poczty e-mail.

O "porcie" można myśleć jak o numerze adresu. W ten sam sposób, w jaki adres IP identyfikuje lokalizację komputera, port identyfikuje aplikację działającą na tym komputerze.

Istnieje kilka popularnych numerów portów, zawsze używaj zalecanych ustawień, aby skonfigurować serwer poczty e-mail do Mailbird.

Jeśli ważne jest dla Ciebie zaoszczędzenie miejsca na pulpicie lub jeśli martwisz się o tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail, wybierz IMAP. Oznacza to, że wiadomości e-mail będą przechowywane na serwerze dostawcy poczty e-mail.

POP3 pobierze wiadomości e-mail do lokalnego przechowywania, a następnie usunie je z serwera. Zwolni to miejsce na serwerze, ale jeśli coś stanie się z lokalnym magazynem, wiadomości te nie będą dostępne online. Jeśli czujesz się komfortowo, mając wyłącznie lokalną kopię swoich plików, POP3 jest realną opcją.

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i różnicach.

Mailbird dla Mac jest już w drodze! Niestety, Mailbird nie jest jeszcze dostępny dla naszych przyjaciół korzystających z urządzeń Apple. Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o Mailbird dla Mac, kliknij tutaj.

Jeśli stare wiadomości e-mail są nadal dostępne na koncie, zostaną one automatycznie zaimportowane. Protokół IMAP synchronizuje wiadomości e-mail i foldery z serwerem poczty e-mail, umożliwiając zarządzanie wiadomościami e-mail na dowolnym urządzeniu podłączonym do konta.

Po dodaniu konta Larsen.dk do Mailbird, dostęp do wiadomości e-mail zostanie przyznany natychmiast, bez konieczności wykonywania dalszych czynności.

Uwaga: Jeśli wiadomości e-mail pochodzą z lokalnego serwera, nie będzie możliwe ich zaimportowanie z powodu protokołów IMAP.

Ta strona przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji konta e-mail w Mailbird. Krok 6 odnosi się do procesu ręcznego.

Nasze zasady ochrony prywatności i warunki użytkowania są w 100% zgodne z europejskim ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) z dnia 25 maja 2018 r.

Mailbird nie może nigdy odczytać żadnych danych osobowych użytkownika. Obejmuje to wiadomości e-mail, załączniki i hasła do kont. Mailbird jest lokalnym klientem na komputerze użytkownika, a wszystkie poufne dane nigdy nie są udostępniane Mailbird ani nikomu innemu.

Użytkownik może skontaktować się z nami bezpośrednio w dowolnym momencie, aby przejrzeć lub zrezygnować z przechowywanych przez nas informacji dotyczących użytkownika i jego konta. Prosimy o napisanie na adres support@getmailbird.com.

Dowiedz się, jak zrobić więcej ze swoim kontem Larsen.dk .

Odłóż rozpraszające wiadomości e-mail, aby oczyścić skrzynkę odbiorczą podczas korzystania z Larsen.dk.

Odłóż wiadomości e-mail w Larsen.dk.

Odłóż rozpraszające wiadomości e-mail, aby oczyścić skrzynkę odbiorczą podczas korzystania z Larsen.dk.

Więcej na temat wiadomości e-mail z funkcją drzemki
Śledzenie wiadomości e-mail w celu sprawdzenia, kiedy są otwierane i czytane podczas korzystania z Larsen.dk.

Potwierdzenia odczytu w Larsen.dk

Śledzenie wiadomości e-mail w celu sprawdzenia, kiedy są otwierane i czytane podczas korzystania z Larsen.dk.

Więcej informacji na temat odczytu paragonów
Cofnij wysyłanie wiadomości e-mail na dowolnym koncie e-mail podczas korzystania z Larsen.dk.

Cofnij wysłanie wiadomości e-mail w Larsen.dk.

Cofnij wysyłanie wiadomości e-mail na dowolnym koncie e-mail podczas korzystania z Larsen.dk.

Więcej informacji na temat cofania wysłanych wiadomości e-mail
Zaplanuj automatyczne wysyłanie wiadomości e-mail na później podczas korzystania z Larsen.dk.

Wyślij wiadomość e-mail później w Larsen.dk.

Zaplanuj automatyczne wysyłanie wiadomości e-mail na później podczas korzystania z Larsen.dk.

Więcej informacji na temat Wyślij e-mail później

Masz innego dostawcę poczty e-mail?

Kliknij poniżej swojego dostawcę poczty e-mail, aby dowiedzieć się, jak połączyć się, aby uzyskać dostęp do konta za pomocą protokołu IMAP: