Dostęp do konta Hotmail.com.br z programu pocztowego przy użyciu protokołu IMAP

Hotmail.com.br zapewnia dostęp IMAP do konta Hotmail.com.br (Outlook.com), dzięki czemu można łączyć się z wiadomościami e-mail za pomocą programu pocztowego na komputerze lub aplikacji mobilnej.

Wysłany listopada 01, 2022 - Aktualizacja lipca 15, 2024

Hotmail.com.br Logo

Hotmail.com.br obsługuje IMAP / SMTP

Oznacza to, że nie musisz korzystać z interfejsu poczty internetowej Hotmail.com.br! Możesz sprawdzić swoje wiadomości e-mail za pomocą innych programów pocztowych (takich jak Mailbird, Microsoft Outlook lub Mozilla Thunderbird). Korzystanie z desktopowych programów pocztowych sprawi, że będziesz bardziej produktywny, a twoja poczta będzie zawsze dostępna, nawet w trybie offline.

Konfiguracja konta Hotmail.com.br Konto z programem pocztowym przy użyciu protokołu IMAP

Aby uzyskać dostęp do konta e-mail Hotmail.com.br z poziomu stacjonarnego programu pocztowego, potrzebne będą poniższe ustawienia IMAP i SMTP:

Hotmail.com.br Serwer IMAP imap-mail.outlook.com Kliknij, aby skopiować Hotmail.com.br Serwer IMAP
Hotmail.com.br IMAP Port 993 Kliknij, aby skopiować Hotmail.com.br IMAP Port
Bezpieczeństwo IMAP SSL
Nazwa użytkownika IMAP your-email@hotmail.com.br
Hasło IMAP Hasło hotmail.com.br
Hotmail.com.br Serwer SMTP smtp-mail.outlook.com Kliknij, aby skopiować Hotmail.com.br Serwer SMTP
Hotmail.com.br SMTP Port 587 Kliknij, aby skopiować Hotmail.com.br SMTP Port
Bezpieczeństwo SMTP TLS
Nazwa użytkownika SMTP your-email@hotmail.com.br
Hasło SMTP Hasło hotmail.com.br
Hotmail.com.br (Outlook.com) Serwer POP3 pop-mail.outlook.com Kliknij, aby skopiować Hotmail.com.br (Outlook.com) Serwer POP3
Hotmail.com.br POP3 Port 995 Kliknij, aby skopiować Hotmail.com.br POP3 Port
Bezpieczeństwo POP3 SSL
Nazwa użytkownika POP3 your-email@hotmail.com.br
Hasło POP3 Hasło hotmail.com.br

Masz problemy z IMAP? Odkryj Mailbird FREE.

Mailbird automatycznie znajdzie ustawienia konta.
Nasi klienci uwielbiają ten program.

Przywitaj się z Mailbird

Potrzebujesz więcej wskazówek?

Sprawdź nasze szczegółowe instrukcje dla swoich ulubionych klientów poczty e-mail

Często zadawane pytania dotyczące Hotmail.com.br konfiguracji poczty e-mail

Oto kilka często zadawanych pytań dotyczących Hotmail.com.br i konfiguracji poczty e-mail wraz z odpowiedziami

Krótka odpowiedź brzmi: IMAP łączy się z serwerem dostawcy poczty e-mail i służy do odbierania wiadomości e-mail, podczas gdy SMTP służy do wysyłania poczty na inne serwery.

IMAP (Internet Message Access Protocol) to protokół, który wymaga, aby dostawca poczty e-mail zapisywał wszystkie wiadomości i foldery na własnych serwerach. W ten sposób, niezależnie od tego, czy korzystasz z klienta poczty e-mail, czy poczty internetowej, będziesz mógł połączyć się ze swoim kontem e-mail i wyświetlić wszystko, co otrzymałeś, ponieważ jest ono zawsze przechowywane na jego serwerze.

STMP (Simple Mail Transfer Protocol) to protokół służący do wysyłania wiadomości e-mail z konta do innych miejsc docelowych. Umożliwia on klientowi poczty e-mail łączenie się z serwerem dostawcy w celu wysyłania poczty wychodzącej, zwłaszcza na inne serwery.

Tak. Mailbird używa IMAP lub POP3 do łączenia się z większością dostawców poczty e-mail. Technologia Mailbird może automatycznie wykryć ustawienia serwera po wprowadzeniu adresu e-mail.

Jeśli nie jest w stanie wykryć ustawień, możesz skonfigurować pocztę ręcznie, wprowadzając dane wymienione przez dostawcę w ustawieniach serwera: takie jak port IMAP lub POP3 i zabezpieczenia IMAP lub POP3.

Będziesz także musiał wprowadzić nazwę użytkownika i hasło przypisane przez dostawcę poczty e-mail.

O "porcie" można myśleć jak o numerze adresu. W ten sam sposób, w jaki adres IP identyfikuje lokalizację komputera, port identyfikuje aplikację działającą na tym komputerze.

Istnieje kilka popularnych numerów portów, zawsze używaj zalecanych ustawień, aby skonfigurować serwer poczty e-mail do Mailbird.

Jeśli ważne jest dla Ciebie zaoszczędzenie miejsca na pulpicie lub jeśli martwisz się o tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail, wybierz IMAP. Oznacza to, że wiadomości e-mail będą przechowywane na serwerze dostawcy poczty e-mail.

POP3 pobierze wiadomości e-mail do lokalnego przechowywania, a następnie usunie je z serwera. Zwolni to miejsce na serwerze, ale jeśli coś stanie się z lokalnym magazynem, wiadomości te nie będą dostępne online. Jeśli czujesz się komfortowo, mając wyłącznie lokalną kopię swoich plików, POP3 jest realną opcją.

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i różnicach.

Mailbird dla Mac jest już w drodze! Niestety, Mailbird nie jest jeszcze dostępny dla naszych przyjaciół korzystających z urządzeń Apple. Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o Mailbird dla Mac, kliknij tutaj.

Jeśli stare wiadomości e-mail są nadal dostępne na koncie, zostaną one automatycznie zaimportowane. Protokół IMAP synchronizuje wiadomości e-mail i foldery z serwerem poczty e-mail, umożliwiając zarządzanie wiadomościami e-mail na dowolnym urządzeniu podłączonym do konta.

Po dodaniu konta Hotmail.com.br do Mailbird, dostęp do wiadomości e-mail zostanie przyznany natychmiast, bez konieczności wykonywania dalszych czynności.

Uwaga: Jeśli wiadomości e-mail pochodzą z lokalnego serwera, nie będzie możliwe ich zaimportowanie z powodu protokołów IMAP.

Ta strona przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji konta e-mail w Mailbird. Krok 6 odnosi się do procesu ręcznego.

Nasze zasady ochrony prywatności i warunki użytkowania są w 100% zgodne z europejskim ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) z dnia 25 maja 2018 r.

Mailbird nie może nigdy odczytać żadnych danych osobowych użytkownika. Obejmuje to wiadomości e-mail, załączniki i hasła do kont. Mailbird jest lokalnym klientem na komputerze użytkownika, a wszystkie poufne dane nigdy nie są udostępniane Mailbird ani nikomu innemu.

Użytkownik może skontaktować się z nami bezpośrednio w dowolnym momencie, aby przejrzeć lub zrezygnować z przechowywanych przez nas informacji dotyczących użytkownika i jego konta. Prosimy o napisanie na adres support@getmailbird.com.

Dowiedz się, jak zrobić więcej ze swoim kontem Hotmail.com.br (Outlook.com).

Śledzenie wiadomości e-mail w celu sprawdzenia, kiedy są otwierane i czytane podczas korzystania z Hotmail.com.br.

Potwierdzenia odczytu w Hotmail.com.br

Śledzenie wiadomości e-mail w celu sprawdzenia, kiedy są otwierane i czytane podczas korzystania z Hotmail.com.br.

Więcej informacji na temat odczytu paragonów

Masz innego dostawcę poczty e-mail?

Kliknij poniżej swojego dostawcę poczty e-mail, aby dowiedzieć się, jak połączyć się, aby uzyskać dostęp do konta za pomocą protokołu IMAP: